Úgy tudjuk, hogy a PM az interneten választotta ki a cukrászdát a torta elkészítésére. A rendelés leadása után pár nappal kétségbeesetten telefon érkezett a cukiból: A torta elkészült, de hogy a fr**ba vigyük ki az épületből!!! Állítólag a lehetőségek számbavétele között a falbontás is szóba került. A sztori valóságalapjáról nincsenek megbízható értesüléseink. Megnyugtató viszont, hogy tudósítónk helyszíni riportja szerint a torta ott díszelgett az ünnepi asztalon.
