Az Országos Munkaügyi Tanács mai ülésére kötött mandátummal küldte Matolcsy gazdasági minisztert. Eszerint Magyarországon az egy időben külföldiek által betöltött álláshelyek száma nem lehet több mint 81300.
Orbán Viktor ma reggeli újabb rádióinterjújában kijelentette, hogy a kedvezménytörvény kapcsán senki sem veszíti el munkahelyét a külföldi munkavállalók miatt, ugyanis a kormány kezében vannak azok az eszközök, amelyekkel szabályozhatja a munkaerőpiacot.
2002. január 23. szerda, 08:58

Az Országos Munkaügyi Tanács mai ülésére kötött mandátummal küldte Matolcsy gazdasági minisztert. Eszerint Magyarországon az egy időben külföldiek által betöltött álláshelyek száma nem lehet több mint 81300.