BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán szerint senkinek sincs veszélyben a munkahelye

Orbán Viktor ma reggeli újabb rádióinterjújában kijelentette, hogy a kedvezménytörvény kapcsán senki sem veszíti el munkahelyét a külföldi munkavállalók miatt, ugyanis a kormány kezében vannak azok az eszközök, amelyekkel szabályozhatja a munkaerőpiacot.

2002. január 23. szerda, 08:58

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet