BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A téeszek harmada állami többségi tulajdonba kerülhet

A tavasz végére gyakorlatilag a ma működő agrárszövetkezetek harmadában szerezhet többségi részesedést az állam a most zajló üzletrész-felvásárlás révén - véli a Magyar Hírlap. Tavaly október utolsó napjáig ajánlhatták fel az agrárszövetkezetek külső üzletrészeinek tulajdonosai értékpapírjaikat az államnak. Ennek révén december végéig 663 szövetkezetben szerzett tulajdonrészt a Magyar Fejlesztési Bank Üzletrész-hasznosító Kft.

2002. január 23. szerda, 09:37

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet