A tavaly december családonként a szokásosnál 2500 forinttal nagyobb földgázszámlát hozott. A tavalyi utolsó hónapban a lakosság ugyanis 350 millió köbméter gázt használt fel, így a megszokottnál nagyobb hideg miatti többletköltség csaknem hatmilliárd forintot tett ki - mondta Kaderják Péter, a Magyar Energia Hivatal főigazgatója.
2002. január 23. szerda, 10:28
