BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A nagy hideg nagyobb gázszámlát hozott decemberben

A tavaly december családonként a szokásosnál 2500 forinttal nagyobb földgázszámlát hozott. A tavalyi utolsó hónapban a lakosság ugyanis 350 millió köbméter gázt használt fel, így a megszokottnál nagyobb hideg miatti többletköltség csaknem hatmilliárd forintot tett ki - mondta Kaderják Péter, a Magyar Energia Hivatal főigazgatója.

2002. január 23. szerda, 10:28

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet