Elvileg nincs akadálya annak, hogy piaci alapra helyezzék a földgáz fogyasztói árát, ám ehhez a kormányzat nem képes definiálni a piaci árszintet - válaszolta egy kérdésre Rogán Antal, a Fidesz-MPP alelnöke az AmCham mai tanácskozásán. Ehhez Boros Imre PHARE-miniszter annyit fűzött hozzá: a földgázpiaci monopolhelyzetet biztosan oldani kell.
2002. január 18. péntek, 12:12
