Korábban a távközlési szolgáltatóknak szeptember 30-áig kellett benyújtaniuk következő évi tarifajavaslatukat, az idén ilyet nem adnak be a társaságok. Hiányzik ugyanis az egységes hírközlési törvényhez kapcsolódó végrehajtási rendelet, amely előírja a cégek számára az árképzési metódust. Ez készülőben van, de megszületése egyelőre várat magára. A rendelet késlekedéséből azonban még nem következik az, hogy csúszik a 2002-es tarifák januári bevezetése. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. szeptember 28. péntek, 07:05
