Az idén, az év első nyolc hónapjában a 221,5 milliárd forintos agrárbüdzsé felhasználása 61 százalékos volt - mondta Vonza András, miniszter a költségvetési bizottság előtt. Az FVM a jövő évi 218,5 milliárd forintos előirányzat növelését kezdeményezi majd kormánynál.
2001. szeptember 19. szerda, 10:59
