BUX 139833.90 0,15 %
OTP 45870 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jövőre több pénzt szeretne az FVM

Az idén, az év első nyolc hónapjában a 221,5 milliárd forintos agrárbüdzsé felhasználása 61 százalékos volt - mondta Vonza András, miniszter a költségvetési bizottság előtt. Az FVM a jövő évi 218,5 milliárd forintos előirányzat növelését kezdeményezi majd kormánynál.

2001. szeptember 19. szerda, 10:59

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet