Auth Henrik, a jegybank alelnöke mai nyilatkozatában kiemelte, hogy az MNB egyelőre a FED és az ECB után nem tervezi a kamatok csökkentését, de a következő rendes monetáris ülésén újra áttekintik a gazdaság helyzetét. Rövid távon viszont átmenetileg a világgazdaság növekedésének lassulására számítanak, ami azonban csak tompítva érinti hazánkat.
2001. szeptember 18. kedd, 11:28
