A kivitel 4350 milliárd forintot, a behozatal 4880 milliárd forintot tett ki. Folyó áron számolva az előző év azonos időszakához képest a kivitel és a behozatal egyaránt mintegy 21 százalékkal növekedett. Az áruforgalmi mérleg hiánya 530 milliárd forint volt, ez mintegy 80 milliárd forinttal több az egy évvel korábbinál.
A forgalom dollárban mért értéke kivitelben 14,94 milliárd, behozatalban 16,77 milliárd dollár, ami a mindkét irányú forgalomban csaknem 12 százalékos növekedés. Az áruforgalmi mérleg hiánya 1,83 milliárd dollár volt, mintegy 135 millió dollárral nagyobb, mint egy évvel ezelőtt. A fizetéssel nem járó tételekkel korrigált mérleg hiánya 1,25 millió dollár, így a mérleghiány a bázishoz képest 300 millió dollár javulást mutat.
