Áder János házelnök augusztus 13-át javasolja az Országgyűlés rendkívüli ülésének időpontjául, de a konkrét döntés az augusztus 9-re összehívta házbizottság soron kívüli ülésén születik majd meg. Mint ismeretes a rendkívüli ülést az MSZP és az SZDSZ kezdeményezte, mivel parlamenti vizsgálóbizottságokat szeretnének létrehozni, ahol a miniszterelnöknek az FVM-ben Szabadi Béla volt államtitkár terhére rótt visszaélésekkel kapcsolatos felelősségét, illetve az Orbán-bányák állami megrendelésű dolomitszállításainak körülményeit vizsgálnák.
2001. augusztus 7. kedd, 10:22
