A miniszter elmondta, hogy a civil szervezeteket 1,6 milliárd forinttal támogatták a Széchenyi-terv keretében, ez év szeptemberében az oktatásban és a közszférában dolgozók számítógép-beszerzéseit 3 milliárd, novemberében az önkorm portálfejlesztéseit 0,8 milliárd forinttal támogatják.
