BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Befejezte második negyedéves vizsgálatát az ÁSZ

A 651 áttekintett költségvetési intézménynek alig negyede működik megfelelő belső ellenőrzéssel, 28 százalékuknál magas, 50 százalékuknál közepes a rendellenes működés kockázata - állapította meg második negyedéves vizsgálatában az Állami Számvevőszék.

2001. június 28. csütörtök, 11:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Kovács Árpád, a szervezet elnöke azt is elmondta a ma délelőtti sajtótájékoztatón, hogy a Reorg-Apport Rt. ellenőrzése szerint a társaság a Postabank portfóliójának csak 57 százalékát tudta értékesíteni, féláron. A vizsgálat bizonyos részleteit a R-A - mint titokgazda - nem kívánta nyilvánosságra hozni. A koncessziós szerződésekkel kapcsolatban az ÁSZ megállapította, hogy nem érvényesültek megfelelően a költségvetési és nemzetgazdasági érdekek, nem vontak be kellő számú hazai vállalkozót sem. Az önkormányzatok működését sehol sem találtak szélsőségesnek, ugyanakkor legtöbbjük működése még sok kívánnivalót hagy maga után.

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet