Az ÁPV Rt. mind a 27, többségi állami tulajdonban lévő agrárcégénél kezdeményezte a közgyűlések napirendi pontjai közé felvenni a tisztségviselők visszahívására, illetve megválasztására vonatkozó javaslatot. Ezt a privatizációs szervezet lapunknak azzal indokolta, hogy a tartós állami tulajdonú cégek köréből kikerült agrártársaságoknál összeférhetetlenség miatt nem tölthetnek be posztot köztisztviselők. A továbbra is állami kézben maradó társaságok esetében a rossz gazdálkodás lehet az esetleges leváltási ok. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 31. szombat, 06:59
