BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

GM-ENSZ egyezmény az energiatakarékosságról

A gazdasági tárca és az ENSZ megállapodik arról, hogy energiahatékonysági programot indítanak a közszférában Magyarországon. Az ötéves programra 4,5 millió dollárt fordítanak, amit globális Fejlesztési Alap (GEF) és az ENSZ Fejlesztési Program (UNDP) dob össze. A finanszíarozásról magyar részről az Enregiatakarékossági Cslekvési Program gondoskodik.

2001. március 29. csütörtök, 09:34

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet