A gazdasági tárca és az ENSZ megállapodik arról, hogy energiahatékonysági programot indítanak a közszférában Magyarországon. Az ötéves programra 4,5 millió dollárt fordítanak, amit globális Fejlesztési Alap (GEF) és az ENSZ Fejlesztési Program (UNDP) dob össze. A finanszíarozásról magyar részről az Enregiatakarékossági Cslekvési Program gondoskodik.
2001. március 29. csütörtök, 09:34
