Vonza Andrást március 26-i hatállyal nevezte ki miniszterré Mádl Ferenc köztársasági elnök.
Ma a parlamentben letette miniszteri esküjét Vonza András - adta hírül az MTI. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főállatorvost Orbán Viktor miniszterelnök - Torgyán József FKGP elnök javaslatára - jelölte a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium élére.
2001. március 26. hétfő, 14:42

Vonza Andrást március 26-i hatállyal nevezte ki miniszterré Mádl Ferenc köztársasági elnök.