A kormány megvizsgálja annak lehetőségét, hogy az árvízzel sújtott beregi térség újjáépítése során az azt kérő családoknak a Dunántúlon alakítsanak ki új otthonokat – tudtuk meg Varga Mihály pénzügyminisztertől. Ez egyben az ország nyugati felében jelentkező munkaerőhiányt is enyhítené. A miniszter szerint egyelőre tarthatóak a kormány által meghatározott makroszámok. Kétséges ugyanakkor az egészségügyi vezetés látványos forrásgyűjtő „hadjáratának” sikere. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 23. péntek, 06:59
