Az egészségügyi miniszter a mai kormányülésen bejelentette, hogy újrakezdődnek a gyártók között a gyógyszerár-emelkedésről szóló tárgyalások. A tervek szerint július 1-jétől emelkednek a termékek árai, a drágulás mértéke pedig - az év második felében - 6,3 százalékos lesz.
2001. január 30. kedd, 16:22
