BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A második félévtől emelkedhetnek a gyógyszerárak

Az egészségügyi miniszter a mai kormányülésen bejelentette, hogy újrakezdődnek a gyártók között a gyógyszerár-emelkedésről szóló tárgyalások. A tervek szerint július 1-jétől emelkednek a termékek árai, a drágulás mértéke pedig - az év második felében - 6,3 százalékos lesz.

2001. január 30. kedd, 16:22

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet