BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beperlik az államot az áramszolgáltatók tulajdonosai

Az új árszabályozás miatt profit warningokat bejelentő áramszolgáltató cégek tulajdonosai megkezdték egy állam ellen indítandó per előkészítését. A keresetlevél megfogalmazására egy neves nemzetközi ügyvédi iroda kapott megbízást.Részletek a mai NAPI Gazdaságban. Ma az Édász Rt. is közzétette profit warningját, amelyben a többi céghez hasonlóan arról adott számot, hogy várhatóan jelentős árrésvesztesége keletkezik.

2001. január 11. csütörtök, 11:17

Tóth Levente
Tóth Levente

Ez is érdekelhet