Az új árszabályozás miatt profit warningokat bejelentő áramszolgáltató cégek tulajdonosai megkezdték egy állam ellen indítandó per előkészítését. A keresetlevél megfogalmazására egy neves nemzetközi ügyvédi iroda kapott megbízást.Részletek a mai NAPI Gazdaságban. Ma az Édász Rt. is közzétette profit warningját, amelyben a többi céghez hasonlóan arról adott számot, hogy várhatóan jelentős árrésvesztesége keletkezik.
2001. január 11. csütörtök, 11:17
