A Hírközlési Főfelügyelet adatai szerint tavaly 100 lakosból 36 rendelkezett vezetékes fővonallal, ami négyszeres növekedés az 1990-es számokhoz képest. A mobil penetráció - 100 lakosból hány rendelkezik mobiltelefonnal - 1999-ben 16 volt, míg az idén várhatóan 30 százalékra nő ez az érték is.
2000. december 15. péntek, 10:41
