A Közlekedési és Vízügyi Minisztérium jövő évi tervezett kiadási főösszege 220 milliárd forint – amiből 132,4 milliárd forintot tesz ki a központi költségvetés támogatása –, a 2 éves költségvetési törvényjavaslat szerint pedig 235,9 milliárd forint a kiadási főösszeg, ebből 146,3 milliárd forint a költségvetési támogatás – jelentette be Fónagy János, a tárca vezetője egy mai sajtótájékoztatón. A minisztérium idei kiadása 215,5 milliárd forintra rúg, ami 120 milliárd forint támogatást foglal magába.
2000. december 13. szerda, 11:53
