BUX 138963.54 0,97 %
OTP 44630 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Óriási a baj a patinás autógyártónál: szinte milliós nagyságrendben rendeltek el visszahívást

Egy súlyos hiba miatt több mint 850 ezer járművet kell visszahívnia a Ford-nak.

2025. július 11. péntek, 15:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Összesen 850 318 járművet hív vissza a Ford az Egyesült Államokban. Az amerikai Nemzeti Közúti Közlekedésbiztonsági Hatóság (NHTSA) közlése szerint az érintett autókat egy potenciális alacsony nyomású üzemanyag-szivattyú meghibásodás érinti, amely a motor leállását okozhatja.

A hibás üzemanyag-szivattyú csökkentheti az üzemanyag áramlását a tartályból a motorba, ami annak leállás okozhatja és növeli a baleset kockázatát – írják a közleményben. A hatósághoz hat fogyasztói panasz érkezett, amelyek szerint a szivattyú meghibásodása miatt csökkent a motor teljesítménye.

A hatóság azt írta a kereskedőknek küldött értesítésében, hogy a meghibásodás előtt a járművezetők észrevehetik a motor teljesítményének romlását, például a gyújtáskimaradást, egyenetlen működést, teljesítménycsökkenést vagy a motorellenőrző lámpa kigyulladását.

A Reuters azt írja, a visszahívás többek között a Lincoln Aviator, az F-150 teherautók és a Mustang járművek bizonyos modelljeit érinti. Az NHTSA becslései szerint a potenciálisan érintett járművek 10 százaléka rendelkezik a hibával.

Egy rejtett hiba miatt buknak meg a Fordok – új rémálom a műszaki vizsgán
Több százezer dízel Fordot hívtak vissza Európában, miután kiderült, hogy nem felelnek meg a szigorított környezetvédelmi előírásoknak. Bár Magyarország is rendelkezik a kimutatásukra alkalmas csúcstechnikával, az eszközök még mindig használatlanul állnak – a hazai vizsgáztatás így könnyen átengedheti a szabálytalan autókat is.
Ha többre kíváncsi, itt olvashat tovább.
Zádori Bence
Zádori Bence
Szerkesztő
Újságírói tanulmányait 2018-ban végezte el a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén. Első munkáit még kulturális újságíróként, a ContexUs hasábjain írta, később a szegedi egyetem sajtóosztályán szerkesztette az egyetemi magazint, gyakornokként. 2021 tavaszától egészen 2023-ig Szeged helyi ügyeivel foglalkozott, többek között a helyei egyetemi és kulturális közösségekkel, a tudományos élettel, emellett pedig a városi közgyűlés egyik tudósítója volt. 2023 júliusában csatlakozott az Economx csapatához, mely akkor még Napi.hu-ként volt ismert. Főként a mesterséges intelligencia, a technológiaipar, a turizmus és a belpolitika témájában ír. Hobbija a hátizsákos utazás és a filozófia.

Ez is érdekelhet