BUX 138501.93 0,64 %
OTP 44450 1,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint 1,6 millió Teslát hívnak vissza

A kínai szabályozó hatóság szerint a visszahívás célja az automatikus kormányzási funkcióval kapcsolatos problémák megoldása és az ütközések kockázatának a csökkentése.

2024. január 5. péntek, 18:42

Fotó: AFP / Nicolas Asfouri
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Több mint 1,6 millió gépjárművet hív vissza a Tesla Kínában a kormányszoftver és az ajtókat záró rendszer problémái miatt – írja a BBC.

A visszahívás az S, az X, a 3 és az Y modelleket is érinti. A problémákat a szoftver távoli frissítése fogja megoldani, vagyis a járműveket nem kell márkakereskedésekbe vagy szervizekbe vinni.

Kevesebb mint egy hónapja a Tesla már kénytelen volt visszahívni az Egyesült Államokban kétmillió autót szintén a kormányzásért felelős szoftver hibái miatt. 

A kínai szabályozó, az Állami Piacszabályozási Hivatal (SAMR) visszahívásnak minősítette a tervezett járműfrissítést, annak ellenére, hogy az távolról fog megtörténni.

A Tesla összesen 1.610.105 járműhöz fog kiadni frissítést, beleértve az importált S és X modelleket, valamint a Kínában gyártott Model 3 és Y autókat, amelyeket 2014 és 2023 között gyártottak.

A szabályozó hozzátette, hogy ennek célja az automatikus kormányzási funkcióval kapcsolatos problémák megoldása és az ütközések kockázatának a csökkentése. A Tesla emellett külön frissíti 7538 darab S és X típusú autó szoftverét is, hogy megoldja az ütközések során kinyíló ajtók problémáját.

2022-ben a Tesla már közel 128 ezer autót volt kénytelen visszahívni az ázsiai országban a hátsó motorinverter hibája miatt.

Sosem hittük volna: megelőzték a Teslát, nem is akárki
Olyan gyorsan növeli termelését és eladásait a kínai BYD, hogy beérte a Teslát. Az elektromos autó egyszerű szerkezet, minden az akkumulátoron múlik, és mint kiderült, már 20 éve Nokia telefonjaink is részben a kínai gyártó akkumulátoraival működtek.
Vermes Ádám
Vermes Ádám
Vezető szerkesztő
Diplomáit az Eötvös Loránd Tudományegyetem politológia alapszakán, majd közpolitika szakirányú politikatudományi mesterképzésén szerezte. Egyetemi évei alatt több, közélettel foglalkozó szervezetnél dolgozott szakmai gyakornokként, emellett az Országgyűlés Hivatala parlamenti ösztöndíjas programjában is részt vett. Szakmai pályafutását politikai elemzőként kezdte a Méltányosság Politikaelemző Központnál, majd újságíró-szerkesztőként és önkormányzati sajtóreferensként szerzett tapasztalatot. 2023 óta az Economx munkatársa, jelenleg felelős szerkesztőként dolgozik. Rendszeresen készít interjúkat hazai és nemzetközi szakértőkkel, valamint tudósít szakmai konferenciákról, különös tekintettel a mesterséges intelligencia, a pénzügyi innováció és a munkaerőpiaci átalakulás kérdéseire. Írásaiban kiemelt figyelmet fordít a technológiai változások gazdasági és társadalmi hatásaira.

Ez is érdekelhet