BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A reptéren felejtett 14 utast a Ryanair, akik cserébe kaptak egy-egy 4 eurós utalványt

A spanyolországi Palma repülőterén hagyott 14 utast a Ryanair, ugyanis megtelt a kifutópályára tartó transzferbusz, másik viszont nem érkezett - írj a Simple Flying.

2022. május 4. szerda, 19:55

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Amikor az utasok az új buszra vártak, meglepve látták, hogy a gép nélkülük szállt fel.

Az utasok végül egy későbbi, 22 órás géppel tudtak elutazni, volt aki lekéste emiatt a csatlakozását is. Az egyik károsultnak ráadásul kemoterápiás kezelésre kellett mennie és egy darabig abban sem volt biztos, hogy időben odaér-e.

A Ryanair a csoport minden tagjának 4 eurós utalványt adott, amelyet a repülőtéren költhettek el kárpótlásul a többórás várakozás alatt - olvasható a portálon.

Az Independentnek nyilatkozva a Ryanair szóvivője tisztázta, hogy a hibát a repülőtér földi személyzete követte el, hiszen ők nem küldtek második transzferbuszt a csoportnak.

A cég természetesen sajnálja a történteket.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet