BUX 138268.95 -0,88 %
OTP 44510 -0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint egy év után újra volt halálos áldozata a koronavírusnak Kínában

Ismét két ember halálát okozta Kínában a koronavírus, legutóbb 2021. január 26-án szedett áldozatot a betegség - írja a Telex.

2022. március 19. szombat, 08:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A két ember az északkelet-kínai Csilin tartományban vesztette életét.

A járvány nagy erővel robbant be újra Kínában, és Csilin tartományban a legrosszabb a helyzet.

A fertőzések nagy részét a gyorsan terjedő omikron variáns okozza. Pénteken 4365, szombaton 4051 új fertőzést regisztráltak a világ legnépesebb országában, ahol három héttel korábban még száz alatt volt a napi új fertőzöttek száma. Kedden 5280 új fertőzött regisztrálásával csúcsot döntött a napi esetszám - írja a Telex.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet