BUX 138487.58 0,63 %
OTP 44430 1,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lecseréli a jelvényét a Toyota

A BMW, a Nissan, a Volkswagen után a Toyota is lecseréli az eddigi logóját, az új verzió egyszerűbb lesz.

2020. július 25. szombat, 13:44

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Toyota a riválisokhoz hasonlóan kétdimenziós és monokróm jelvényt rak az autóira, elsőként az új Yarison lesz látható - írja a Totalcar.

A márkáknál látható sorozatos logócserék egyik magyarázata, hogy az egyszínű, jól lehatárolt emblémákat sokkal könnyebb felhasználni a különféle digitális vagy nyomtatott felületeken a honlapoktól a szóróanyagokig.

Másrészt - ahogy azt a nissanosok az egyik modell, az Ariya bemutatójakor közölték - egyre fontosabb szempont, hogy egy autóra szerelt jelvény könnyen kivilágítható legyen, a cég szerint ugyanis ez - különösen a villanyautóknál - létező igény lesz a piacon.

Az új Toyota-logó az új Yarison jelenik meg először.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet