BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beindulnak a spanyol gyárak

A spanyol kormány hétfőtől engedélyezte, hogy bizonyos munkahelyek ismét megnyíljanak.

2020. április 13. hétfő, 11:44

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hétfőtől a gyárakban elkezdődhet a termelés, és az építkezések is folytatódhatnak, Ugyanakkor az iskoláknak és az üzletek többségének továbbra is zárva kell maradniuk - írja a 444 a BBC alapján.

Tízmillió maszkot osztanak ki továbbá a tömegközlekedési csomópontokon, hogy a járművekre csak ilyenekben szálljanak fel a munkába indulók.

Spanyolországban eddig összesen 166 ezer megbetegedést és 17 ezer halálesetet regisztráltak a koronavírus miatt, de az új fertőzések száma csökkenőben van.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet