BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elfajulhat a járványkontroll: lelőttek a Fülöp-szigeteken egy háborgót

Agyonlőttek egy 63 éves férfit a fülöp-szigeteki rendőrök, mert részegen egy kaszával fenyegette a koronavírus miatt létrehozott egyik ellenőrzőpont dolgozóit.

2020. április 5. vasárnap, 14:49

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az ország déli részén található Nasipit település lakóját az egészségügyi dolgozók figyelmeztették, hogy vegye fel a maszkját, mire a férfi feldühödött, szidalmazni kezdte a dolgozókat, majd nekik támadt egy kaszával - írja az Aljazeera nyomán az Index.

Végül az egyik rendőr lőtte agyon azok után, hogy sikertelenül próbálta lenyugtatni a férfit.

Ez az első alkalom, hogy az egyébként is erőszakosságukról ismert fülöp-szigeteki hatóságok a koronavírus-járvány miatt öltek meg civilt.

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet