Az orvos azt mondta, jól érzi magát és karanténba vonult - írja a Reuters nyomán a 24.hu.
Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője azt közölte, hogy az elnökkel minden rendben van, és hogy Putyint rendszeresen tesztelik.
Putyin múlt kedden tett látogatást a szóban forgó kórházban, ahol a felvételek szerint védőfelszerelés nélkül szállt be a liftbe az orvossal együtt.
<samp class="EmbedCode-container"></samp>
A doctor who showed Russian President Vladimir Putin around a coronavirus hospital last week has tested positive for the virus https://t.co/p1yWqoDBWF pic.twitter.com/QPmMJRD1cS - Reuters (@Reuters) March 31, 2020
