BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Komoly korlátozásokat vezettek be Németországban

Az emberek közötti közvetlen fizikai kapcsolatok további korlátozásáról állapodtak meg a német tartományok és a szövetségi kormány a koronavírus-járvány lassítása érdekében, a legfontosabb, hogy kettőnél több ember nem tartózkodhat együtt közterületen, kivéve, ha mind ugyanabban a háztartásban élnek.

2020. március 22. vasárnap, 20:37

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Mindenki legfeljebb egy további emberrel tartózkodhat együtt közterületen, vagy azokkal a személyekkel, akikkel együtt él - idézi Angela Merkel kancellár bejelentését a 24.hu.

Közterületen legalább másfél, lehetőleg két méter távolságot kell tartani a nem közös háztartásban élők között.

A 16 tartomány és a szövetségi kormány a járványügyi intézkedések egysége céljából egy sor további közös alapelvről is megállapodtak. Ezek közé tartozik, hogy a vendéglátóhelyek csak elvitelre kínálhatnak ételt.

Az új szabályok egyelőre két hétig érvényesek.

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet