BUX 138882.28 -0,44 %
OTP 44790 -0,29 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint elhalasztanak egy sportesemény a koronavírus miatt

A koronavírus-járvány terjedése miatt októberre halasztották az eredetileg március 29-re tervezett félmaratoni világbajnokságot a Nemzetközi Atlétikai Szövetség szerint.

2020. március 6. péntek, 20:42

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Egészségügyi Világszervezettel (WHO) folytatott egyeztetések után Gdynia polgármestere és a rendezők közösen döntöttek a halasztás mellett, új időpontnak október 17-ét jelölték ki - írja az MTI.

A rendezvényen több mint 25 ezer résztvevővel számoltak, és mint közölték, a futók, a szervezők és a szurkolók egészsége volt a legfontosabb szempont a döntésnél.

A járvány 87 országot ért el, leginkább Európában, a Koreai Köztársaságban és Iránbanterjed. Lengyelországban szerdán jelent meg a vírus.

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet