BUX 139869.86 0,18 %
OTP 45900 -0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb iráni kormánytag fertőződött meg

Az iráni egészségügyi miniszterhelyettes után az iráni kormány egy újabb fontos tagját, az egyik alelnököt is megfertőzte a koronavírus - írja az Index a CNN nyomán.

2020. február 27. csütörtök, 16:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az alelnököt, a női és családügyekért is felelős Maszumeh Ebtekart (képünkön), a miniszterhelyetteshez hasonlóan karanténba helyezték, ugyanakkor aggodalomra ad okot, hogy egy szerdai kormányülésen Ebtekar nagyjából egy méterre ült az elnök Hasszán Rohanitól.

A kormány minden tagját megvizsgálják, az eredményeket pedig szombaton közlik majd.

Iránban az egyik legsúlyosabb a Kínán kívüli koronavírus-fertőzés - csütörtök délutánig 245 fertőzöttről és 26 halottról adtak tájékoztatást - olvasható a portálon.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet