BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Benzines palackkal akartak bemenni a Szent Patrick katedrálisba

A New York-i Szent Patrick katedrálisnál szerda este őrizetbe vettek egy férfit, aki két benzines palackkal akart bejutni a templomba - tette közzé a New York-i érsekség.

2019. április 18. csütörtök, 07:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A későbbi rendőrségi közlemény szerint a kifejezetten zavart idegállapotban lévő férfinál gyufát is találtak.

Dulakodásra nem került sor, a férfi megadta magát a rendőröknek.

A New York-i rendőrség terrorelhárító részlegének vezetője, John Miller szerdán későn este sajtótájékoztatón elmondta: az incidens helyi idő szerint valamivel este nyolc óra előtt történt, amikor a templom csaknem tele volt. A férfi bejutott a katedrális ajtaján, de a biztonsági őrök ott feltartóztatták és hívták a rendőröket. Közben a két palackból némi benzin ömlött a templom kövezetére.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet