BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb ezreket rúg ki a Microsoft

A nemrég kihirdetett leépítés mellé további jelentős elbocsátások jelentett be a Microsoft. A háttérben egyértelműen a telefonos részleg teljes kudarca áll - írta a hvg.hu.

2016. augusztus 1. hétfő, 08:47

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A májusban beharangozott 1850 fős leépítést és a mostani 2850-eset együttvéve összesen 4700 embert küld el a Microsoft - derül ki az amerikai tőzsdefelügyelethez benyújtott dokumentumból.

A leépítéssorozat a tervek szerint jövő év végére zárul le - írta a portál.

A mobilos pozíciókat érintő közel ötezres létszámcsökkentés egyúttal közvetett beismerése annak is, hogy rossz döntés volt két és fél éve összesen több mint 7 milliárd dollárért felvásárolni az akkor már igencsak lejtmenetben lévő Nokiát.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet