BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb stratégiai megállapodást írt alá a kormány

Stratégiai megállapodást írtak alá a magyar kormány és az amerikai Oracle vállalat képviselői csütörtökön Budapesten; a kaliforniai székhelyű informatikai óriáscég magyarországi leányvállalata immár a tizedik, Magyarországon befektető amerikai vállalat, amellyel a magyar kormány stratégiai partnerséget kötött.

2015. január 15. csütörtök, 12:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Sokan szeretnék kivetíteni a magyar-amerikai politikai kapcsolatokban jelentkező nehézségeket a gazdasági együttműködésre, de szó sincs erről, a magyar-amerikai gazdasági kapcsolatok kiválóan fejlődnek, ezt bizonyítja a mai megállapodás is - mondta Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium gazdaságdiplomáciáért felelős államtitkára a stratégiai partnerségről szóló megállapodás ünnepélyes aláírásán.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet