BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyon beindult az Apple

Tízmillió új iPhone 6 és iPhone 6 plus okostelefont adott el az amerikai Apple vállalat az elmúlt három napban, mióta kaphatók a készülékek - szerepelt az Apple hétfői közleményében.

2014. szeptember 22. hétfő, 19:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az új telefonok bemutatása után több mint 4 millió előrendelést adtak le, szemben a két évvel ezelőtti 2 millióval.

Piaci elemzők szerint az előrendelések számából már lehetett arra következtetni, hogy az első hétvégén 10 millió körül lesz az eladások száma. Tim Cook, az Apple vezérigazgatója szerint azonban az eladások felülmúlták várakozásaikat. 2013-ban az iPhone modellekből 9 milliót adott el az Apple a megjelenést követő három napban.

Az új okostelefonokat szeptember 19. óta lehet kapni 10 országban, szeptember 26-áig további 20 országban válik elérhetővé a telefon, az év végén pedig 115 országban akarja árulni új termékeit az Apple.

Inforádió
Inforádió
MTI
MTI

Ez is érdekelhet