BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Volkswagen csökkenti a termelést Brazíliában

Csökkenti a termelést brazíliai üzemeiben a Volkswagen.

2014. április 27. vasárnap, 11:58

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A német autógyár ezzel reagált arra, hogy csökkent a forgalma a dél-amerikai országban.

Májustól két brazíliai VW-gyárban, a Vitóriától délre, az Atlanti-óceán partján fekvő Anchietában és a déli országrészben, Curitiba tőszomszédságában lévő üzemben fogják vissza a termelést úgy, hogy csökkentik a munkások egy részének munkaidejét. Brazil sajtóértesülések szerint összesen 1300 dolgozót küldenek öt hónapos kényszerszabadságra.

Éves összevetésben több mint 8 százalékkal visszaestek a VW eladásai Brazíliában az idei első három hónapban.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet