BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csökken az optimizmus az amerikai feldolgozóiparban

Októberhez képest kevésbé optimista az amerikai feldolgozóipar. A chicagói beszerzési menedzser index értéke 65,9 pontról 63 pontra esett vissza, miközben a konszenzus 58 pont volt.

2013. november 27. szerda, 16:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

<banner>Az októberi emelkedést követően valamelyest csökkent az amerikai feldolgozóipari vállalatok optimizmusa, legalábbis ez olvasható ki a chicagói beszerzési menedzser index elmúlt kéthavi értékeiből. Jelenleg 63 ponton áll a mutató, ami közel 3 pontos visszaesést jelent októberhez képest, az elemzők várakozásait azonban így is felülmúlta az adat, a konszenzus ugyanis 58 pont volt. A bontás szerint mind a termelési, mind az értékesítési kilátásokat kedvezőtlenebbeknek ítélték meg a megkérdezett vállalatvezetők, mint egy hónappal korábban.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet