BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó hír jött Németországból

Októberben nőtt a német feldolgozóipar teljesítménye - közölte hétfőn a londoni Markit Economics gazdaságkutató intézet.

2013. november 4. hétfő, 10:18

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Októberben 51,7 pontra emelkedett a német feldolgozóipari beszerzésimenedzser-index (PMI) a szeptemberi 51,1 pontról. A mutató 50 pont feletti értéke a vizsgált gazdasági ágazat teljesítményének növekedését, 50 pont alatti értéke pedig csökkenését jelzi.

Októberben a német feldolgozóipari BMI már sorban a negyedik hónapja mutatott 50 pont feletti értéket.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet