BUX 139951.75 0,23 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevesebben kértek segélyt az USA-ban

A vártnak megfelelően alakult a heti friss segélykérelmek száma az Egyesült Államokban.

2013. október 31. csütörtök, 14:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az október 26-al végződő héten 340 ezer új ember fordult munkanélküli-segélyért az USA-ban, míg az ezt megelőző héten még 350 ezren. A piac ennek megfelelő szintet várt, ezért jelentősebb piaci mozgást nem látunk.

<banner>Tízezerrel csökkent az új segélykérők száma az Egyesült Államokban a múlt héten, ugyanakkor megjegyzendő, hogy a mostani 340 ezres értékkel még mindig a nyár végi értékek felett vagyunk.</banner>

<banner>Az ingadozásokat tompító négyhetes mozgóátlag a legújabb adatokkal együtt is nyolcezerrel nőtt és jelenleg 356,250-es szinten van, ami április közepe óta a legmagasabb érték.</banner>

<banner>A korábbi kaliforniai problémákról most azt jelentették, hogy megoldódtak - számolt be a portfolio.hu. Ezek a számítástechnikai malőrök jelentősen hiteltelenítették a közléseket, ugyanis Kalifornia egy rendkívül népes állam és a számaik meghibásodtak. A probléma egyes újságírók értesülései szerint ugyanakkor részlegesen még mindig jelen van.</banner>

<banner>A meghibásodás előtti heti friss számok 325 ezer körül alakultak. A piac nem reagált érdemben a jelentésre.</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet