BUX 138464.10 -0,74 %
OTP 44670 -0,56 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Európa húzta le a Fiatot

A Fiat az első negyedévben 83 millió euró veszteséget szenvedett el, főként az európai eladások visszaesésére, miközben csökkent a többségi tulajdonában lévő Chrysler nyeresége - közölte a torinói autógyár.

2013. április 29. hétfő, 18:01

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A múlt év első negyedében még 35 millió euró nyereséget mutatott fel a cég. A Fiat-csoport árbevétele 19,75 milliárd euró volt a március végével záródott három hónapban, ez 2 százalékkal alacsonyabb az egy évvel korábbinál. A cégcsoport növelte értékesítését Latin-Amerikában és Ázsiában, miközben 3 százalékkal 10 milliárd euróra csökkent Észak-Amerikában, és 4 százalékkal 4,4 milliárd euróra esett Európában.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet