BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyot esett a Deutsche Telekom

Jelentős, 5,25 milliárd eurós veszteséggel zárta a tavalyi évet a Deutsche Telekom (DT) a megelőző évi, 557 millió eurós profit után, de az osztalék ugyanannyi lesz, mint egy évvel korábban.

2013. február 28. csütörtök, 13:08

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Deutsche Telekom csütörtökön azt közölte, hogy az egy évvel korábbival megegyező, 0,70 euró osztalék kifizetését javasolja a tavalyi év alapján.

A Magyar Telekom anyacégének veszteségét a DT amerikai leánycége, a T-Mobile USA és a MetroPCS egyesülésével kapcsolatos 7,4 milliárd eurós leírás okozta.

A német távközlési cég bevétele 0,8 százalékkal 58,17 milliárd euróra mérséklődött tavaly.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet