BUX 139741.86 0,08 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rossz hír jött az USA-ból

Az amerikai munkanélküliségi kérelmek száma négyezerrel 372 ezerre emelkedett szezonálisan kiigazított adatok alapján az augusztus 18-ával végződő héten - közölte a munkaügyi minisztérium.

2012. augusztus 23. csütörtök, 14:50

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A MarketWatch által megkérdezett piaci elemzők arra számítottak, hogy az első ízben benyújtott kérelmek száma 369 ezerre emelkedik. Az amerikai munkaügyi tárca a két héttel ezelőtti adatot a korábbi 366 ezerről 368 ezerre módosította.

Az elmúlt hónap átlaga ezzel egyidőben 3750-nel 368 ezerre emelkedett. A folyamatban lévő kérelmek négyezerrel 3,32 millióra emelkedtek az augusztus 11-ével végződő héten a szezonálisan kiigazított adatok alapján. Összesen 5,59 millió ember részesült valamilyen állami munkanélküli juttatásban az augusztus 4-ével végződő héten, ami az azt megelőző héthez képest 109 812-rel kevesebb.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet