BUX 139884.70 0,19 %
OTP 45980 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nőtt a munkanélküli segélykérők száma az USA-ban

Múlt hét szombatig bezárólag tízezer fővel többen, 383 ezren igényeltek első ízben munkanélküli segélyt az Egyesült Államokban a munkaügyi tárca jelentése szerint. Előzőleg az elemzők stagnálást vártak, így az adat kissé rosszabb a vártnál.

2012. május 31. csütörtök, 14:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner> A megelőző, két héttel ezelőtti adatot ezúttal is rontotta a tárca, 370 ezerről 373 ezerre módosította - ehhez képest emelkedett 10 ezer fővel, 383 ezerre a segélykérők száma. Ezzel szemben az elemzők azt várták, hogy a segélykérők száma 370 ezer főnél fog stagnálni, így a tényleges adat kedvezőtlenebb lett a vártnál. A négyheti adatokból számított mozgóátlag 374 500 főre emelkedett.
</banner>

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet