BUX 139662.24 0,03 %
OTP 45750 -0,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Befagyasztja a kiadásokat Csehország

A kiadások befagyasztásáról állapodtak meg a cseh kormány gazdasági miniszterei.

2012. február 27. hétfő, 15:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mintegy 23 milliárd koronás összeget fagyasztanak be az idei cseh állami költségvetés kiadási oldalán - ebben állapodtak meg a cseh kormány gazdasági miniszterei hétfői tárgyalásukon Prágában. A miniszterek egyetértettek abban, hogy a következő években szükség lesz az áfa emelésére, a nyugdíjemelések visszafogására és a magas keresetűek nagyobb mértékű megadóztatására. A kormány ugyanakkor a gazdasági növekedést támogató intézkedéscsomagot dolgoz ki - közölte Petr Necas miniszterelnök a tárgyalások utáni sajtóértekezleten.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet