Tegnap még titokban tartották, azonban gyorsan kiderült, hogy a kínai Sichuan Tengzhong Heavy Industrial Machinery Company Ltd. gépipari vállalat veszi meg a Genaral Motorstól a Hummert. A magántulajdonban lévő társaság híd- és autópálya-építésekhez, illetve -karbantartáshoz szükséges gépeket gyárt, emellett az utóbbi időben megpróbálkozott a teherautókkal és az olajszállítókkal is.
A kínai tulaj azt tervezi, hogy megtartja a Hummer menedzsmentjét, és legalább 2010-ig a GM-től rendeli meg a terepjárókat. Ezzel 3000 munkahely éli túl a GM csődjét. A Hummer 1999 óta volt a GM márkája, az adásvételt szeptemberre zárják le. Hosszabb távon gazdaságosabban üzemeltethető autókat akarnak gyártani vagy gyártatni a kínaiak.
Az értékesítés nem érinti az amerikai hadseregnek gyártott Hummereket, ugyanis azokat egy külön cég, a magántulajdonban lévő AM General állítja elő.
A GM közlése szerint idén az első negyedévben 5013 új Hummer talált gazdára a nagyvilágban. Ez 62 százalékkal kevesebb az egy évvel korábbi 13 050-nél.
