BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Most már biztosan lesznek Opelek (bővített)

Megállapodott a német kormány az érintett felekkel arról, hogy a Magna kanadai-osztrák cég veszi át a csőd közeli helyzetbe került Opel autógyárat - jelentette be Peer Steinbrück pénzügyminiszter szombat hajnalban Berlinben.

2009. május 30. szombat, 10:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hírügynökségi beszámolók szerint: Steinbrück azt követően nyilatkozott, hogy a német kormány képviselői a kancellári hivatalban több órán át tárgyaltak a Magna és az Opel amerikai anyavállalata, a General Motors (GM) képviselőivel, valamint magas rangú amerikai kormányzati tisztségviselőkkel az ügyről. Az Opel a General Motors súlyos pénzügyi válsága miatt került csőd közeli helyzetbe.

Steinbrück elmondta, hogy a szombatra virradóra jóváhagyott megoldás három pilléren nyugszik. Az első a GM és a Magna közötti közvetlen megállapodás, a második egy ideiglenes vagyonkezelő megoldás az Opel számára, a harmadik pedig a német kormány által az Opel fennmaradása érdekében nyújtandó 1,5 milliárd eurós áthidaló hitel.

Jóllehet formálisan a GM dönt európai tevékenységének átadásáról - a SAAB autógyárat kivéve -, az áthidaló hitel, illetve a várhatóan több milliárd euró értékű hitelgarancia vállalása miatt a német kormány kulcsszereplő az ügyben. A Magna ajánlatából korábban kiszivárgott, hogy az orosz Szberbank pénzügyi támogatásával és a GAZ orosz autógyárral partnerségben venné meg az Opelt.

 A GM teljesíthetetlennek tartott követelései miatt pénteken visszalépett az Opel megvételétől a másik még versenyben lévő lehetséges befektető, az olasz Fiat autógyár.

A GM Európában Németországban, Belgiumban, Franciaországban, Nagy-Britanniában, Olaszországban, Ausztriában, Lengyelországban, Svédországban, Spanyolországban és Magyarországon folytat tevékenységet.

Az európai uniós állami támogatási szabályokat tiszteletben tartó, életképes megoldás megtalálását közös érdeknek nevezték az EU-tagországok kormányainak magas rangú képviselői az Opel autóipari cég sorsáról pénteken Brüsszelben folytatott találkozón. Ugyanakkor arra is rámutattak, hogy a fő felelősség az amerikai anyacégé, a General Motorsé. Az amerikai anyavállalat, a General Motors (GM) tisztviselői nincsenek jelen, a találkozó főleg az információcserét szolgálja.

Az Európai Bizottság brüsszeli közleménye szerint a megbeszélésen 18 EU-tagállam képviselője vett részt, köztük Magyarországé. Magyarországon a beszállítókat is figyelembe véve több mint 60 ezer embert érint az Opel sorsa.

Az Opel megmentéséről született megállapodás egyben a transzatlanti viszony próbáját is jelentette - értékelte szombati rendkívüli sajtóértekezletén Angela Merkel kancellár.

A kancellár beszámolt arról hogy előző nap minderről telefonbeszélgetést folytatott Barack Obama amerikai elnökkel, s egyetértettek abban, hogy mindkét kormány érdekelt az Opel ügyének rendezésében. Merkel szerint mindez jelentős mértékben elősegítette a szombatra virradóra létrejött megállapodást. A német kancellár úgy értékelte, hogy az egyezmény jó esélyt biztosít a munkavállalók számára, akik megérdemelték ezt. A kialakult válságért nem őket, hanem a General Motorst terheli a felelősség - fogalmazott Merkel, aki súlyos irányítási mulasztásokkal vádolta az amerikai anyavállalatot.

A német kormány azt tette, amit tenni tudott, illetve tennie kellett - hangsúlyozta a kancellár. Utalt ugyanakkor arra, hogy az Opel és a beruházó osztrák-kanadai Magna előtt nehéz feladatokkal teli időszak áll.

A kilátásokat érintve kancellár egy új, a német Adam Opel GmbH irányítása alatt álló európai vállalat létrehozásáról beszélt. A német kormány közvetlenül nem vesz részt ebben, ugyanakkor a tartományokkal együtt hitelgaranciával támogatja azt - fűzte hozzá.

Angela Merkel rendkívül nehéz tárgyalásokról és súlyos kockázatokról beszélt. Kiemelte a kormány és a németországi Opel-üzemeknek otthont adó tartományok együttműködését, hozzáfűzve, hogy az átmeneti időszakra létrehozott vagyonkezelői megoldás biztosíthatja az Opel függetlenné válását a General Motorstól.

A kancellár minden szempontból vállalható megállapodásról beszélt, s úgy vélte, hogy minden más alternatíva számára politikailag vállalhatatlan lett volna. A kancellár leszögezte azt is, hogy a német kormány szoros kapcsolatban állt az európai partnerekkel, s utalt arra, hogy az érintett európai országokkal az egyeztetést a jövőben is folytatni kell. Megemlítette a szóban forgó tagállamok gazdasági minisztereinek előző napi találkozóján létrejött megállapodást is, amely előirányozza, hogy az új európai vállalat létrehozását az érvényben lévő uniós szabályok alapján kell megvalósítani.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet