BUX 139882.11 0,74 %
OTP 45890 1,3 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A részvényesek megfosztják jutalmuktól az olajmenedzsereket

A Royal Dutch Shell kedden rendezett éves közgyűlésén a részvényesek megtámadták a vállalatvezetés fizetési stratégiáját, mondván az ígértnél rosszabb eredmények nem igazolják a bónuszok kifizetését. A menedzsment javaslatát a részvényesek közel 60 százaléka elutasította.

2009. május 19. kedd, 17:21

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet