A Royal Dutch Shell kedden rendezett éves közgyűlésén a részvényesek megtámadták a vállalatvezetés fizetési stratégiáját, mondván az ígértnél rosszabb eredmények nem igazolják a bónuszok kifizetését. A menedzsment javaslatát a részvényesek közel 60 százaléka elutasította.
2009. május 19. kedd, 17:21
