BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Most ki vezet? A telefon!

Sofőrbarát maroktelefont kínál a Toyota.

2006. augusztus 30. szerda, 10:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Toyota várhatóan október végén dobja piacra a KDDI-vel közösen kifejlesztett, sofőrbarát mobiltelefont, amely egy sor többletszolgáltatással bír, közöttük navigációs támogatással, az autó telefonhálózat(ok)ba kapcsolásával. A TiMO névre hallgató masinát a tervek szerint - legalábbis ez első időkben - csak az autógyártó viszonteladói árulják. Az új mobil kompatibilis a Toyota által használt bluetooth kábelnélküli navigációs rendszerrel. Emellett a rendszer ingyenes zene- és játékletöltésre is alkalmas. A vezetők ugyancsak kapcsolatot létesíthetnek a segélyközpontokkal, s így egyetlen gomb lenyomásával kérhetnek segítséget, amennyiben rászorulnak.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet