BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ünnep miatt zárva lesz Amerika

A tengerentúlon Martin Luther King napját ünneplik az amerikaiak, így ma zárva lesznek a részvénypiacok. Ez vélhetően rányomja bélyegét a hazai részvény- és devizapiacra is. A forgalom várhatóan alacsony lesz, és vélhetően drasztikusabb árfolyam-elmozdulással sem kell számolni, az utóbbi eddig igaznak bizonyult a BÉT-en például a forgalom 3 milliárd forint alatt van.

2006. január 16. hétfő, 11:54

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet