BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vodafone: 10 millió 3G ügyfél jövőre

A Vodafone bejelentette, hogy 4,35 millió darab harmadik generációs készüléket (3G) értékesített idén augusztus végéig, ami egymilliós növekedést jelent júliushoz képest - írja a Reuters.

2005. szeptember 19. hétfő, 10:27

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A 3G szolgáltatást tavaly novemberben bevezető Vodafone karácsonyig újabb 15 3G-s modellt dob piacra, 2006 első felére pedig a HSDPA rendszer bevezetését ígéri, amely a 3G-s szolgáltatások egy gyorsabb változata.
A távközlési szolgáltató arra számít, hogy jővőre 10 millió, 3G szolgáltatást igénybe vevő ügyfele lesz. Ismeretes, hogy a legújabb készülékek már MP3 lejátszásra, CD minőségű hangzásra, magas sebességű internet elérésre és videotelefonálásra is alkalmasak.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet